10. série bude !

Autor: admin | Datum: 26.5.2011 | Rubriky: web | 12 204 zobrazení

V poslední době jste mohli slyšet zvěsti o tom, že tvůrci Rob a Doug se připravují na natáčení 10. série Červeného trpaslíka. Není to skvělé? Po velkém úspěchu se třemi díly Zpátky na zemi tedy přichází na řadu celá série.Na Dimension Jumb XVI (což je shromáždění pořádáné oficiálním Red Dwarf klubem) Doug Naylor fanouškům trpaslíka potvrdil, že desátá řada se bude točit. Máme se tady na co Těšit.
Nikdo z posádky chybět nebude, budou tam všichni – Lister, Rimmer, Kocour, Kryton. Oproti Zpět na zemi bude mít díl 30 minut což je perfektní a bude tak o něco více legrace. V sérii bude 6 dílů. Často probíhali mezi fanoušky spory, že díly Zpět na Zemi nejsou jako jedna série, ale pouze díly. Věc se má tak, že to je devátá série, i když pouze se třemi díly, a bude se natáčet série s číslem 10 a natáčet se začne již v listopadu a potrá až do ledna. V příštím roce by se měly díly odvisílat na televizní stanici Dave.

Těšíme se na Vás hoši !

 

Štítky: , ,

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(c) Cerveny-trpaslik.eu 2011 / webdesign Superlogo
ČERVENÝ TRPASLÍK ONLINE, RED DWARF ONLINE, TRPASLÍK ONLINE

RSS