Články

Firma Jaroslav Karban ve svém velkoobchodě v Řeporyjích na Praze 5 poskytuje velký výběr dřevařského materiálu v podobě palubek, plotovek, lišt k palubkám, nebo QSB a OSB desek. V nabídce naleznete také KVH hranoly, modřínové dřevěné terasy, nátěry a barvy na dřevo nebo palivové dříví. Karban má ve svých nových skladových halách dostatek naskladněného zboží připraveného pro okamžitý odběr. Obkladové a podlahové palubky nabízí v mnoha variantách šířek, délek, typu drážek a dřeva, jako i kvalitní plotovky dřevěné smrkové, hoblované do různých šířek a délek. Na stavební účely i pro využití v interiérech má vysoce stabilní OSB desky, lepené za vysokého tlaku a teploty z orientovaných třísek.
Sortiment doplňuje naštípané palivové dřevo připravené na nevratných paletách. Aktuální ceník palubek, plotovek a OSB desky ceník je k dispozici ke stažení na webu Karban.
Také Jiří Vycpálek z Ondřejova ve středních Čechách se zabývá prodejem stavebního a truhlářského řeziva. V sortimentu velkoobchodu je výběr smrkových a borovicových opracovaných palubek podlahových a obkladových mnoha velikostí, plotovek, latí, hranolů, QSB a OSB desek, nebo spárovek a spojovacího materiálu. Mezi doplňkovou nabídkou Vycpálka jsou také dubové brikety a palivové dříví, nebo výběr barev a nátěrů na dřevo. Palubky, plotovky, OSB desky a další materiály jsou stále skladem v dostatečném množství, nadstandardní rozměry zajistí do 10 dnů. Firma Vycpálek nabízí také odvoz nakoupeného materiálu, zkrácení a úpravu materiálu, nebo ošetření dřeva v impregnační vaně.

Společnost Kostečka Group s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a servisem vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Vhodná volba klimatizace pomůže zajistit optimální teplotní podmínky v interiérech, kancelářích a půdních prostorách. Kostečka nabízí široký výběr klimatizací nástěnných, podstropních, mezistropních, kazetových a dalších typů. Také je výhradním prodejcem japonské klimatizace Fuji General – AI (artifical inteligence – umělá inteligence). Tato unikátní klimatizace inteligentně reaguje na změny v teplotě a vlhkosti vzduchu, dokáže také stimulovat proudění chlazeného vzduchu tak, aby se konstantně ochlazovala celá místnost, ale Fuji AI dokáže i místnost vytápět. Kostečka nabízí tepelná čerpadla typu země/voda nebo vzduch/voda, která zajistí ekonomické vytápění domů, jako i ohřívání užitkové vody, anebo ohřívaná bazénů.

Bezpečnostní služba a ostraha osob poskytovaná společností MAFAS s.r.o. zajišťuje profesionální přístup ke klientům a pečlivě vycvičené bodyguardy. Ostraha Mafas nabízí převoz finančních hotovostí, ochranu veřejných osobností, fyzickou ostrahu objektů a elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a napojení na non-stop pult centralizované ochrany (PCO). Pult centrální ochrany sbírá veškeré informace ze sledovaných objektů a v případě narušení prostoru nebo ohrožení ihned vyjíždí specializované vozy k objektu. Mafas nabízí také detektivní služby, nebo ostrahu pro nejrůznější kulturní akce a komplexní servis zahrnující i pořadatelskou službu.

Stěhování Praha – společnost HrubyMoving s.r.o. nabízí zcela profesionální přístup ke stěhování. Ať už se jedná o stěhování bytů nebo stěhování kanceláří, vždy je potřeba pečlivě rozmyslet každý krok přepravy. Profesionálové vás zbaví nejen starostí s přepravou a manipulací s nábytkem a dalším majetkem, ale především vymyslí vhodnou logistiku dopravy, potřebný počet nebo velikost nákladních aut a dokonce vymyslí i ideální space plan pro nové prostory. HrubyMoving zajišťuje také oštítkování a evidenci majetku, kterou ocení především firmy a velké provozy. Samozřejmostí je demontáž a montáž nábytkových sestav, široká nabídka obalových materiálů a balící služba. Společnost HrubyMoving se jako jedna z mála specializuje také na stěhování uměleckých předmětů, archivů a knihoven, nebo těžkých břemen a strojů.

Firma MPM Trading s.r.o. se specializuje na pořadatelskou činnost, prodává a půjčuje párty stany a montované haly. Firemní akce zprodukuje MPM od A do Z. Zajistí světelný a zvukový park, catering, pronajme potřebný nábytek do párty stanů a hal, jako i nezbytný kulturní program. Montované haly jsou velmi variabilní ohledně velikostí a není problém je přizpůsobit potřebným účelům. ať už se jedná o zastřešení skladovacích a prodejních ploch, nebo pro zimní tenisové kurty.
Montované haly a párty stany vyrábí a také pronajímá společnost Svitap J.H.J. s.r.o. Haly a stany jsou tvořené ocelovou konstrukcí a překryté polyesterovou tkaninou, které umožňují rychlé, snadné a praktické rozšíření skladů nebo zastřešení venkovních akcí. Montované haly umožňují oproti párty stanům celoroční využití. Party stany jsou zase vhodné spíše pro jednorázové akce, lze je vytopit, osvětlit, ale vynikají především velmi rychlou montáží a demontáží.
Společnost Svitap se ale zabývá také výrobou obalových a podstřešních fólií, mikrovláken a drobného bytového textilu, jako jsou vysoce kvalitní a hřejivé deky z mikrovlákna. Kromě textilní architektury se zabývá také výrobou autoplachet na míru s reklamním potiskem. Autoplachty od Svitap jsou vhodné na všechny typy velkých i malých nákladních aut, nebo pro zakrytí závěsných vozíků apod.

Mezi přední české prodejce zahradního nábytku zajisté patří společnost Hartman Czech s.r.o.. Bohatá nabídka nábytku zajišťuje komplexní výběr v mnoha cenových relacích. Od levného plastového nábytku, přes teakový a kovový zahradní nábytek, až po luxusní ratanový nábytek z wickeru, který vyniká vysokou odolností a snadnou údržbou. Zahradní ratanový nábytek z wicekru je k nerozeznání od přírodního ratanu, ale jeho životnost je nesrovnatelně vyšší. Také dnešní doba umožňuje luxusní zpracování návrhů, díky nimž budete mít v zahradě zcela unikátní designové kousky ratanového nábytku, které budou vaše návštěvy obdivovat.
Nabídka interiérového nábytku je ještě bohatší, a proto je i jeho volba složitější. Pro relaxaci nebo pro vybavení dětského pokoje se jistě vyplatí výběr sedacích pytlů a vaků. Sedací vaky a pytle poskytují pohodlné a neformální posezení, zamezují úrazům dětí a dokonale kopírují polohu a tvar těla.
Teakový rustikální nábytek z masivu zase splňuje vysoké nároky na odolnost. Tropické teakové dřevo je vysoce houževnaté a díky přirozeně se vyskytujícím olejům má i skvělé antibakteriální vlastnosti, a proto teakový nábytek ocení především alergici. Prodejce Jawa z Prahy, dováží originální kusy tohoto masivního nábytku z ostrova Jáva, kde je vyráběn tradičními truhlářskými metodami. V sortimentu obchodu Jawa naleznete moderní, rustikální, nebo orientální nábytek z masivu všeho druhu. Ať už se jedná o postele z masivu, židle z masivu, nebo skříně z masivu, vždy se můžete spolehnout na jejich vysokou odolnost a stabilitu i při zvýšeném hmotnostním zatížení.
Vybavení kanceláří je potřeba volit velmi obezřetně, protože čas, který trávíme v práci činí až dvě třetiny dne. Kancelářské židle a kancelářská křesla proto vybírejte podle možností nastavení opěrek rukou, výšky sedáku a hlavové opěrky. Výběr vhodné židle, nebo křesla vám do budoucna zajistí zdravé a bezbolestné sezení při práci. Další vybavení kanceláří nabízí firma JP-KONTAKT jako jsou archivy, páternosterové kartotéky, nebo regály a trezory všech velikostí. JP Kontakt se specializuje také na výrobu dílenského, čekárenského a školního nábytku (lavice, školní a magnetické tabule, rozvrhové tabule apod.), nebo doplňkového sortimentu (odpadkové koše, žebříky). Firma JP Kontakt poskytuje také náhradní plnění podle zákona o zaměstnanosti.

(c) Cerveny-trpaslik.eu 2011 / webdesign Superlogo
ČERVENÝ TRPASLÍK ONLINE, RED DWARF ONLINE, TRPASLÍK ONLINE

RSS