Odkazy

Kvalitní podlahy pro váš byt či dům. Nabízíme levné vinylové podlahy v našem eshopu. Reklamní plachty rychle, levně a kvalitně od firmy Refin s.r.o.  Clip in vlasy levně, prodloužení vlasů a skvělý účes za pár minut. Víme, že váš majetek pro vás má daleko větší hodnotu než jen pořizovací cenu. Stěhování není víkendová cesta na chatu a bezúhonný převoz všech věcí může být složitý.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

O webu

Myšlenka o webu mě napdala tehdy, když jsem na internetu našel díly Červenýho trpaslíka.Tak jsem loudil po netu a zjistil, že to žádný web o Červeným trpaslíkovi nemá.Nu a tak jsem poprosil kamaráda, jeslti by mi s tím nepomohl.Pomohl i za malou odměnu.

Zprvu tu toho bylo o Červeným trpaslíkovi málo.Měl jsem mnoho času, ale nechtělo se mi nic dělat.Po Silvestru jsem zase poprosil kamaráda, jestli by mi neudělal nový vzhled.zase za malou odměnu mi udělal moc pěkný vzhled za což mu děkuji.No a web má prozatím podobu tuto.

Na novém webu si myslím, že toho je tak akorát.Ani málo ani moc.jsou tu díly ke shlédnutí a jiné dobré věci.Doufám, že tento web má dlouhou a dobrou budoucnost.

Dosavadní rekord v návštěvnosti: 630 lidí
Web založen : 27.11.2007

(c) Cerveny-trpaslik.eu 2011 / webdesign Superlogo
ČERVENÝ TRPASLÍK ONLINE, RED DWARF ONLINE, TRPASLÍK ONLINE

RSS